Genel Bilgiler

Kongre Tarihi
26-29 Ekim 2018

Kongre Merkezi
Kongre, Titanic Kongre Merkezi, Antalya'da düzenlenecektir.

Yan Konaklama Otelleri

Titanic Hotel, Belek

Belek • Antalya
Telefon: 0 242 710 44 44
Web: www.titanic.com.tr

Calista Hotel

Belek • Serik • Antalya
Telefon: 0 242 710 01 01
Web:  www.calista.com.tr

Trendy Lara Hotel

Aksu • Antalya
Telefon: 0 242 321 25 10
Web: www.trendy.com.tr

Titanic Lara Hotel

Lara • Antalya Turkey
Telefon : 0 242 352 02 02
Web : www.titanic.com.tr
Kongre Dili
Kongre dili Türkçe’dir. İngilizce - Türkçe ve Türkçe - İngilizce simultane tercüme sağlanacaktır.

Yaka Kartı
Kongre merkezine girecek misafirlerimizin gerekli kayıt işlemini tamamlamış ve yaka kartını almış olması gerekmektedir. Kongre süresince tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde yaka kartı bulundurulmalıdır. Yaka kartlarının kongre boyunca güvenlik sebebi ile  takılması zorunludur.

Stand ve Sergi
Kongre süresince ilaç, tıbbi malzeme ve kitap alanlarında ürün sahibi firmaların, ürünlerini sergileyebilmesi amacıyla geniş bir alan ayrılacaktır.

İzinler
Katılımcılara, çalışmış oldukları kurumlardan izin alabilmeleri için talep edildiği takdirde Organizasyon Sekreterliği tarafından davet mektubu gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir ve davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

Katılım Belgesi
Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara, 28 Ekim 2018 tarihi itibari ile katılım belgeleri verilecektir. Katılım belgelerinin kayıt masasından alınması gerekmektedir.

Kredilendirme
15. Türk Kalp ve Damar Cerrahisi Kongresi’nin tüm oturum ve kursları, Türk Tabipler Birliği Sürekli Tıp Eğitimi Kredilendirme Kurulu tarafından kredilendirilecektir. TTB kredilerinin geçerli olabilmesi için katılımcılar TC Kimlik Numaralarını acenteye toplantıdan önce bildirmeli ve TTB-STE Kredi Kartına sahip olmalıdırlar. Henüz kartınız yoksa TKDCD’nin TR 86 0004 6000 5488 8000 190474 IBAN numaralı hesabına 10 TL yatırıp faks ya da e-postayla dekontunuzu TKDCD’ye yollayarak kartınızın hazırlatılmasını isteyebilirsiniz. Daha önce başvuruda bulunan üyelerimiz TTB-STE Kredi Kartlarını toplantı sırasında TKDCD Standından imza karşılığı alabilirler.

Kayıt ve Danışma Masaları
Kongre merkezi Titanic Deluxe Otel Belek’te kayıt ve danışma masası 26 Ekim 2018 tarihinden itibaren çalışmaya başlayacaktır. Bu masalar 26-29 Ekim tarihleri arasında 07:00 - 24:00 saatleri arasında açık kalacaktır. Misafirlerimiz SERENAS personeli tarafından karşılanacaktır.

Sekreterya Hizmetleri
Kongre merkezindeki sekreterya aracılığı ile müracaatlarınız cevaplandırılacaktır. Kongre öncesinde lütfen Serenas Turizm ile irtibat kurunuz.

Transferler
Uçuş saatlerini Serenas Turizm’e önceden bildirmiş tüm katılımcıların havaalanı ve kongre otelleri arasındaki transferleri 26-29 Ekim 2018  tarihleri arasında çift yönlü olarak ücret karşılığı yapılacaktır. Uçak değişikliklerinin yazılı olarak en geç 48 saat önceden bildirilmesi durumunda transfer değişikliği istekleri dikkate alınacaktır. Bu tarihler dışındaki transfer talepleri özel transfer statüsünde değerlendirilecektir. Özel transferler için lütfen SERENAS Turizm ile irtibata geçiniz. 26-29 Ekim 2018 tarihlerinde oteller arası servis hizmeti verilecektir. Oteller arası servis hizmeti konaklama ücretleri dâhilindedir.

İptaller
Tüm kayıt ve konaklama iptallerinin Serenas Turizm’e yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir. Katılım iptali 3 Haziran 2018 tarihine kadar bildirildiği takdirde kayıt ve konaklama ücretlerinin tamamı iade edilecektir. 3 Haziran - 1 Temmuz 2018 tarihleri arasında bildirildiği takdirde kayıt ve konaklama ücretlerinin % 50’si iade edilecektir. 1 Temmuz 2018 tarihinden sonra yapılan iptallerde, iade yapılmayacaktır.
Tüm iadeler kongre bitiminden sonra yapılacaktır.